Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy fent nem engedik...

Létezik hogy fent nem engedik hogy meghaljak?

Figyelt kérdés
Kicsit ostoba kérdés igen tudom. Nem egyszer próbáltam öngyilkos lenni sokszor elakartam dobni az életem de sosem sikerült pedig sok mindennel próbálkoztam pl: érfelvagas domestos ivás próbáltam magam felakasztani de az sem sikerult. Olyan megoldást próbáltam választani ami nem befolyásolja az embereket csendben szerettem volna elmenni de sosem jött össze a kötél leszakadt az eremet hiaba vagtam melyen nem sikerult elvereznem a domestost meg kihanytam pedig kozel fel liter tisztán lement. Es mar kezdem azt hinni hogx hiaba akarok meghalni nem sikerul.
2018. jan. 12. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nem akarsz igazán meghalni, csak szeretnéd, hogy történjen már valami, és segítsen valaki neked. Aki igazán öngyilkos akar lenni, az biztos módszert alkalmaz, nem ilyeneket.

De csak te tudsz magadon segíteni, talpra állni, és hagyni ezeket az öngyilkos hülyeségeket.

2018. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Biztosan nagyon nehéz lehet neked. Vannak az életben olyan nehéz időszakok, amikor reménytelennek tűnik a helyzet. Minden öngyilkossági gondolatot és tervet komolyan kell venni (tehát az első válaszolóval nem értek egyet). Lehet, hogy ez egy "jel", hogy próbálj más megoldást találni a problémáid kezelésére és ne add fel! Nem szégyen segítséget kérni. Igaz, nagy bátorság kell hozzá, de Te igenis erős vagy és képes vagy rá! Milyen más megoldással próbálkoztál, hogy rendbe hozd az életed? :) (pl. kérj azonnali pszichiátriai/pszichológusi segítséget, majd találj valami olyan tevékenységet, amiben igazán hasznosnak és fontosnak érzed magad. Hiszen itt a Földön igenis szükség van Rád!!! :)
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiátrian de azt mondtak hogy nincs velem semmi baj csak onbizalom hianyos vagyok. Probaltam másokkal beszelni de nem igazan hallgatnak meg csak a fejemhez vagjak a legtobbszor hogy masoknak is van problemaja es hogy ne hisztizzek meg hogy mit gondolok nincs idejuk az en hulyesegemre.
2018. jan. 12. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. kommentelő vagyok. Eltudom képzelni, amit írtál. Sajnos ebben a rohanó világban az emberek kevéssé figyelnek oda a másikra, holott mekkora szükség lenne rá és bedőlnek a tévhiteknek (aki beszél róla, az nem teszi meg stb.). Azt szeretném még kérdezni, hogy a pszichiátrián elmondtad, hogy megkísérelted már az öngyilkosságot? Vagy mi volt a fő ok, amikor elsőként oda fordultál?
2018. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam hogy próbálkoztam vele de csak a vagast mondtam el mert az utobbi ketto az mostani keletu volt. A legutóbbi Pontosan tegnapi eset volt a domestos.
2018. jan. 12. 23:56
 6/6 anonim válasza:
Anno, egyik volt osztálytálsammal történt: Úgy érezte, hogy rá senki sem figyel.. Úgy volt, hogy felaksztja magát, de elötte szól az egyik barátnőjének, aki majd hívj az apukáját, hogy keresi a lányt. Így apuka gyorsan bement volna a szobába, megmentve a lány életét! Csak közbe apuka nem hallotta meg a telefon csörgést..
2018. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!