Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire súlyos depresszió?

Ez mennyire súlyos depresszió?

Figyelt kérdés
Már nincs kedvem abszolút semmihez, semminek nem örülök, semmi nem okoz boldogságot. Még enni sincs kedvem!
2018. jan. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Közepesen súlyos. Mióta tart? Hány éves vagy? Ért valami veszteség mostanában? Hogy próbálsz felülkerekedni rajta?

Amúgy a gyakori kérdésezés se okoz flow állapotot? Mert nekem az igen.

2018. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a flow állapot? 22 éves vagyok. Mindig is depis voltam, most különösen mivel nagy anyagi veszteség ért
2018. jan. 12. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor úgy belefeledkezel valamibe, hogy nem veszed észre az idő múlását.

Az anyagiak vagy bármilyen probléma az adott helyzetben nagy horderejű, de pár hét, esetleg hónap alatt valahogy helyreáll, az élet megy tovább és az adott dolog elveszíti a jelentőségét.

2018. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a leírtak szerint nekem elég súlyos betegségem van, mert sose értem jól magam, és ez a depresszió mindig is fenn állt csak néha fel is erősödik
2018. jan. 12. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, nem kell ebben bennragadni, ki tudnak belőle hozni.
2018. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!