Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ok nélkül sírhatnékom?

Miért van ok nélkül sírhatnékom?

Figyelt kérdés
Néha, mindenféle kiváltóok nélkül rosszul érzem magam sírni akarok és elmenekülni. Kb. bárhol és bármikor rám jöhet, és nagyjából 1 óráig tart. Tényleg nem értem hogy miért, mert jó életem van és nem kéne így éreznem.

2018. jan. 14. 14:47
 1/4 anonim válasza:
Elég rossz lehet neked,sajnálom nem valami kellemes.Gondolom,rendesen sírsz,vagy csak könnyezik a szemerd?
2018. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába írod, hogy jó életed van, nem kéne így érezned, a szervezeted jelez, tudat alatt mégsem stimmel valami. Összejöttek a dolgok, az tuti, csak te talán ebből csak annyit érzékelsz, hogy sírhatnékod van. Bár nem tudom, hány éves vagy. Mert a kamaszkor is produkál ilyet. Hormonváltozás, stb. Megírhatnád, hány éves vagy.
2018. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belső feszültség, szorongás, stressz, hormonok, negatív emlékek, gondolatok, stb. Ha megoldható, akkor bőgd ki magad, az segít.
2018. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 15.
2018. jan. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!