Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a gyógyszerbeállítás a...

Milyen a gyógyszerbeállítás a nyílt pszichiátrián?

Figyelt kérdés
3 nap lenne elméletileg.Hány gyógyszert próbálnak? Foglalkozások vannak? Hányan vagyunk egy szobában? Nők és férfiak külön? Ha sírok bent zártra vihetnek?
2018. jan. 17. 21:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Attól függ.. melyik pszichiátriára mész?
2018. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom de ha nem kötelező akkor nem muszály elmenni
2018. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam. Ez nem úgy működik, hogy minden nap kipróbálnak másik gyógyszert. Első nap kapsz a régi helyett másikat. Ha nincs tőle semmi bajod, akkor nem fognak rajtad kísérletezni, szólnod kell, ha rosszul vagy. A mellékhatások érdekesek tudnak lenni egyes gyógyszereknél. Ha szólsz, hogy szédülsz, úgy érzed, mintha be lennél rúgva, vagy fekete foltok hullanak a szemed előtt, akkor azonnal szólj.

Nálam kb. a negyedik gyógyszertől nem volt semmi bajom. Azt szedtem jó ideig.

Szóval ne úgy képzeld el, hogy mindig adnak valami mást. A tüneteidtől teszik függővé, váltanak-e, hogy reagál rá a szervezeted. Ezért kell a kórház.

Nem fognak zártosztályra vinni a mellékhatások miatt. Én Győrben voltam, nem tudom, te merre laksz. Itt így működött.

2018. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, és természetesen külön férfiak, külön nők. Az ágyak száma egy kórteremben kórházfüggő. Mi négyen voltunk, de volt hatágyas is.

Ne félj, nem lesz gond, de kell a kórházi felügyelet, ezért kell befeküdnöd gyógyszerbeállításnál.

2018. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!