Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, ha elképzel...

Mennyire normális, ha elképzelem, hogy csókolózok a pszichiáterrel?

Figyelt kérdés

....vagy akár annál is többet...

Más embereknek is vannak ilyen gondolataik?


2018. jan. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem tökre normális, elvégre ezért jársz oda, nem (?) Kőkemény ragaszkodás, szeretet éhség egy olyan ember irányába akire felnézel, aki a minden, aki az isten, akit nem találtál a családban, a baráti körödben, a munkahelyeden, az iskolában. Majd kapsz gyógyszert és elmúlik :D
2018. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Enyhe antidepresszáns megszünteti a problémát!
2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szüntette meg eddig a gyógyszer :)
2018. jan. 17. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy létező és nagyon gyakori jelenség, hogy a páciens vonzalmat érez a pszichológus/pszichiáter iránt. Ezt indulatáttételnek hívják, szerintem olvass utána a neten, attól lehet, hogy megnyugszol. Illetve nyugodtan beszéld meg vele, ő is ismeri a jelenséget (tanult róla, lehet, hogy találkozott is vele) és tud tanácsot adni, hogyan dolgozd fel. Nem fogja furcsállani és nem fog téged elítélni ezért, mert pontosan tudja, miről van szó.
2018. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, bár nem pszichiáterről van szó esetemben. Álmodok is vele, és sokszor már teljesen ciki menni hozzá, mert azonnal látom magam előtt, ahogy a karjaiba omlok.
2018. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vannak itt mások is, akik gondoltak már ilyesmire?
2018. jan. 19. 17:12
 7/9 anonim válasza:
Vagyunk még így sokan. És ez tényleg gyakori jelenség. Ha jó szakember, akkor amelett, hogy számít az ilyesmire, már észre is vette rajtad. Az én esetemben nem lett kimondva, de egyértelmű, hogy tudja. Tehát normális, bár elég szar, mert elérhetetlen.
2018. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) miből gondolod, hogy a tiéd tudja? :O
2018. febr. 11. 10:50
 9/9 anonim válasza:
Amellett, hogy a magamfajtáknál ez elég gyakori, néhányszor akaratomon kívűl is (reflexesen) adtam jeleket. Hirtelen zavarbaeselés, egy-egy kicsuszott szo... Latom rajta, hogy tudja. Ráadásul egyszer már célzott is rá.
2018. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!