Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIt csináljak ebben a helyzetben?

MIt csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
25 éves leszek novemberben, fiatal vagyok. Nincs még egy szakmám sem csak érettségim. Egyszerűen nem birom már tovább, érettségim 20 évesen nem sikerült csak közepesre nem vettek fel egyetemre. Nincs magántabárom vagy semmi ilyesmi. OKj szakmát tanfolyamot nem tudtam szerezni mai napig, mert nincs rá pénz. Szüleim Apám szinte nem is keres, anyám egyáltalán nem dolgozik. Én eddig betanitott munkás voltam egy sz@@r helyen, teli ci-okkal akkor mondtam fel, amikor az eddig kötözködő odajött, és ott volt nála az okostelefon és azt mondta hogy nem vihetem én be, neki lehet ? Megkérdztem tőle erre azt mondta hogy az nem mobil , hanem zene távírányitó. Aztán másnap vmi nem tudom miylen fönők odaáll ellém holnaptól 16 órázni, be sem voltam jelentve, csak alkalmira és nettó 500 forint órára. Ekkor mondtam fel. Mondtam szüleimnek köszönöm én nem tartozom abba a betnaitott munkás közegbe, hogy é ezt elviseljem. Nekem ezeknél nagyobb az iqum. De nem tudok tanulni, Szüleim nem tudnak támogatni , egyszerűen ideileg nem bírom, szeretnék szakmát, foglalkozást, nyelvtanulásokat. Szakma képzettség nélkül nézhetek akárhol állást nem fogok találni. Munkaügyiben is bent voltam, a nagy semmit csináltak. 25 éeszek, 5 év mulva 30 és csak egy érettségim van. Most mit csináljak? Honnan induljak el? HOgy kedzjem el? Vissza segédmunkásnak nem megyek, inkább felakasztom magam. Senki nem segit beajánlani valami nomrális helyre, . Semmi. Teljesen reménytelen így a jövőm meg az egész életem. Nem birom, ettől lettem depressziós is.
2017. ápr. 21. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, nyelvtanulásban (angol) tudok segíteni pl. Skype-on.

2017. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!