Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon jók a jegyeim, a...

Nagyon jók a jegyeim, a vizsgákra fel tudok készülni, két jó egyetemre járok, ennek ellenére úgy érzem, hogy nem marad meg semmi a fejemben, teljesen üresnek érzem magam. Mi ez és mi ebből a kiút?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy egyszerűen csak buta vagyok, aki a jelenlegi rosszul berendezett rendszernek a haszonélvezője - emiatt vannak jó jegyeim - vagy valami más bajom lehet... Úgy szeretném, ha nekem is lenne valami a fejemben, mint másoknak.. van rá esély, hogy csak depressziós vagyok vagy valami egyéb mentális betegségem van, és igazából nem vagyok buta?
2016. máj. 9. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
EZ az érzés természetes, ha egyetemre jársz, mert a tanulnivaló is sok, de a követelmény is, ezért nem érzed, hogy tudsz.
2016. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buta lehetsz. A két egyetem nem elég. Tkp. miért is jársz két egyetemre? Söpörni?
2016. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!