Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás az én helyzetemben?

Mi a megoldás az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok.

Szörnyű gyerekkorom volt, ezt nem szeretném részletezni, sokszor úgy érzem magamban és mondom hogy "ha akkor ismertetek volna, vagy láttatok volna megértenétek mindent és szeretnétek"

De most itt vagyok. Borzalmasan. Depresssziós vagyok. Úgy váltakozik a hangulatom, hogy én magam sem tudom követni, beletudnék őrülni.

Rengeteget olvastam erről, minden tanács ott kezdődik hogy mozduljon ki az ember, menjen el a barátaival ide oda.

Nekem nincsenek barátaim. Van 1-2 olyan aki elment messze, jóban vagyunk, de akivel lehetőségem van kimozdulni, olyan nincs.

A szerelmi életem is szörnyű. Az évek alatt minden féle fajta kapcsolatot megéltem, mindig megvolt az az érzés hogy ezt mégis miért velem kellett megtenni? De megtaláltam végre az igazit, akivel őszintén boldog voltam. Ő is elhagyott. Összeomlottam.

Nem tudok aludni, szenvedés minden nap számomra, a fél napot átalszom, ha alszom felébredni sem akarok.

Rengeteg kérdést elolvastam itt, akik szintén szenvednek, csak ők nem kertelnek, rögtön a halállal fenyegetőznek.

Én is itt járok. Úgy érzem ha valakinek szenvedés az élet és kín, akkor tegye meg. De én nem akarok szenvedni, de úgy érzem minden ellenem van. Dolgozni akarok, őszinte barátokat, nyugodt életet, és visszakapni a szerelmemet.

Pszichológusnál, pszichiáternél voltam már.Az első a lelkembe tiport egy "szörnyű a világra való látásmóddal, változnom kell" mondattal. Gyógyszert is szedtem.

Tévedés, hogy innen várom ismeretlenektől a segítséget, biztos vagyok benne hogy másnak is vannak gondjai, de mégis van olyan akinek tényleg senkije nincs úgymond?


2018. jan. 24. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejel! Ismerkedj barátkozz, próbálj erős lenni és előre nézni, hinni abban hogy jó lesz, próbálj pozitív lenni! Egyébként biztos vannak olyanok akiknek nincs senkije.
2018. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és vedd észre az élet szépségeit!
2018. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valójában ez fejben dől el.Ne kevergesd magad.Te annál biztosan többet érsz.Nem az a fiú volt a neked való.Lesz olyan aki sokkal többet fog neked adni,ha hagyod.Sétálj nézd meg a napot,a holdat,a havat mosolyogj a világra.Vegyél csini új holmikat változtass, és nyugodtan menj el egyedül kávézóba cukrászdába ,ismerkedj.Találj egy hobbit.Tanulj meg főzni vagy rajzolni bármi.Fejleszd magad.A következő jelölted odáig lesz a kiegyensúlyozott természetedtől,és sokkal vonzóbb is leszel.Fel a fejjel jó nagy ölelés neked.
2018. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 as vagyok elírtam ne kesergesd(már ha így jelent valamit..) :-)
2018. jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!