Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a stressz ellen?

Mit tegyek a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos mindenen stresszelek. Már odáig fajult a dolog, hogy először a szívem akart napokig kiugrani a helyéről meg minden pillanatban el akartam ájulni. Elmentem orvoshoz, kivizsgált és rendben vagyok, ellenben viszont azt mondta, hagyjam el a stresszt. Az most elmúlt, de most hasmenésem van és a fülem sistereg. Minden egyes alkalommal amikor huzamosabb ideig stresszelek ez van. Próbáltam már nyugtató teakeveréket és Valeriana Relaxot is, de a tea csak egy pici ideig, a Valeriana pedig abszolút nem használt.

2018. jan. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Pop 4 xans and i'm feel like a hero
2018. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xanax. Ez a rövid és hatásos válasz a kérdésre. Valeriana és egyéb vény nélküli szerek nullák.
2018. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem vagyok híve a lónyugtató készítményeknek. Valami alternatív megoldás kellene a problémámra.
2018. jan. 6. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Stressz vagy van, vagy nincs, ellene semmit sem tehetsz, viszont a stressztűrő képesség megerősíthető relaxációval. A bogyókkal csak zombit csinálhatsz magadból.

Mellesleg a stressz hasznos, a szervezet tartalékait szükség esetén mozgósítja, a baj akkor kezdődik, ha elfogynak a tartalékok, mert attól kezdve a szervezetedet emészti.

2018. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cigaretta
2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi rosszra.
2018. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!