Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tudok még mindig lelkile...

Miért tudok még mindig lelkileg ennyire összetörni?

Figyelt kérdés
Amiota megszülettem sok rossz dolog ért.apam meghalt,anyu szinte nem is nevelt.ivott meg lepasszolt idegeneknek.kiskoromban 3 szor zaklattak.mikor felnöttem az elsö szerelmem miatt 10 evig teljesen tönkrementem az ö komolytalandaga miatt.aztan kihevertem,utana megint szerelmes lettem az par evig tartott az utan is teljesen kikeszultem.akkor megfogadtam hogy sosem török össze senki miatt mert mindenkit ki lehet heverni.nem ér annyit.azota van egy 4 eves kapcsolatom,de maganyosnak erzem magam benne pedig szepen indult nagyon.meg szeretjuk is egymast,de sokszor veszekszunk es mindig engem hibaztat,semmiert nem szolhatok ra hogy azt ne csinalja mert rossz nekem.ugy erzem el kene hagynom de mar a gondolattol rosszul vagyok hogy elhagyjam.pedig nincs igy ertelme.annyi mindenen atmentem eletemben,es elvileg azt mondjak hogy az ember ha sokat szenved megedzödik erős lesz.en megis kilatastalannak latom mar az eletem.

2018. jan. 25. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért tudsz összetörni, mert ezt idézte elő a múltad. Aki úgymond "megedződött", az nem erős, hanem érzéketlen. Addig örülj, amíg vannak érzelmeid, ez ad lehetőséget a boldogságra.

A pasit hagyd ott (gondolom, te a lány vagy): természetesen nem szeretitek egymást. Te magányos vagy (hát lehet valaki magányos azzal, akit szeret és aki viszontszereti?), ő meg erőszakos. Hát micsoda dolog az, hogy te kéred, hogy ne csináljon valamit, mert az neked rossz (szex?), és ő ezt nem tartja tiszteletben. Ne annak a gondolatától legyél rosszul, hogy elhagyod, ugyanis te ebben az értelmetlen kapcsolatban vagy rosszul.Fel kell szabadulnod és megadni a lehetőséget egy normális, nem kizsákmányoló kapcsolatnak.

2018. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azert erzem hogy szeretem,meg ő is ki tudja mutatni,csak van egy masik arca ami elviselhetetlen.maganyos meg azert vagyok mert allandoan dolgozik,hiaba kerem hogy legyen velem többet.pedig anyagilag nem szorul rá.csak inkabb a munkahelyén akar megfelelni.a masik dolog ha kerek töle valamit az nem a szex témaval kapcsolatos,hogy abban tesz ellenemre.
2018. jan. 25. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vesz téged komolyan, csak játszik veled. Kedvességgel magához láncol, mert neki is jól jön néha egy nő, de ő irányít, minden az ő szájaíze szerint mozog. Egy valódi kapcsolat egyenrangú.
2018. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!