Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások, mire számíthatok?

Anorexiások, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Pszichiátriára kell mennem. 13 éves vagyok és anorexiás. Naponta kb 500-800 kcalt viszek be egy nap. Mire számítsak ott? Milyen kajákat fogok kapni? Tapasztalatok?

2018. jan. 25. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

lehet választani vega és nem vega közt

a nem vega lehet magyaros, kínai, tengeri hal, gyros, hambi :D

2018. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

en is jartam, szinten 13 eves voltam

mire szamits?

anyaszult meztelenul naponta 2x 2 pszichomokus elott a merlegre allsz, napi 5x etkezes, olyanok mint pl vajas sonkas sajtos szendvics (minnel tobb mindent magasabb zsir tartalmu dolgot beletesznek, hogy noveljek a kaloriak szamat kis adagban is) ebed fozelek, rantott parizsi, krumpli.. delutan 2 banan, tej, kakao stb.

ilyenekre szamits

2018. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen NEM leszel meztelen, bugyi-melltartó maradhat.


Amúgy mérlegelés és etetni fognak, 2 óráig nem mehetsz mosdóba, hogy ne hánytasd magad, kb ennyi.


Ha nem eszel nem hízol büntetnek, pl. nincs tévé, könyv, nem jöhetnek látogatni.

2018. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha esetleg még normális a súlyom? 49kg voltam 3-4 hete 154 cm-el. Akkor is így fognak etetni?
2018. jan. 25. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:

nalam nem maradhatott bugyi melltarto mert azzal jottek ,hogy biztos bedugtam valami nehezeket oda.. ezert le kell venni

ugy mernek hogy ne tudj csalni

2018. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

49kg voltam 3-4 hete 154 cm


akkor nem vagy beteg

2018. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mostani súlyoddal biztosan nem fognak durván etetni, mert teljesen normális. Beszélgetésekre számíts inkább.
2018. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A második válaszoló már megírta én nem vagyok és nem is voltam anorexiás de tényleg így van mert én voltam pszichiátrián 12 évesen és az egyik lány a szobából az volt és őt állandóan etették meg evés után nem állhatott fel meg semmi hogy ne mozogja le amit megevett
2018. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik kórházba mész és pontosan miért. Én 2 helyen is voltm evészavarral és nagyon máshogy bántak velem a két helyen + voltam depresszió miatt is benn, és akkor is másra figyeltek mint amikor anorexiával kerültem be.
2018. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 8x voltam pszichin 2x pszichiátriai rehabon.

170cm 43kg-bal vittek be.

Engem minden reggel bugyiba melltartóba mertek. Napi 5x étkezés ebből tízórai és uzsonna nekem nutri volt valamilyen kekszel.

Ki volt tűzve a celsuly amit ha elértem és tartottam egy hétig haza engedtek. De mikor lázadtam bent és nem ettem akkor mondtak hogy megvonják a látogatást,anyukám sem jöhet be.(ami nekem nagy trauma volt mert súlyos szeparacios szorongásom van..)

Igazából én vegan vagyok,szóval nem erőszakoltak rám húst meg ilyen gusztustalansagokat hála istennek. Étlapról választhattam kaját magamnak.

De ahogy a te paramétereidet nézem téged mérni sem fognak se nutri se semmi komolyabb roboralo diéta szóval maximum pszichiáter pszichológus fog veled beszélgetni.

Én a pécsi gyerekklinikan voltam.

18/L

2018. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!