Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek, hogy pszichologushoz akarok jarni?

Figyelt kérdés
en vagyok nekik a tokeletes gyerek- jo tanulo, eletkepes, szep, stb stb. azt hiszik sok baratom van, de amugy nincs egy sem. nem akarom, hogy csalodjanak bennem, azt mar biztos nem elem tul. igyis a godor legmelyen vagyok, nem tudom mit tegyek
2018. jan. 26. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
normálisan, ahogy szeretnéd. de miért kell mindenképp pszichológushoz fordulni? te nem tudsz változtatni?
2018. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem.
2018. jan. 26. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak mondd meg nekik, hogy nem érzed magad úgy, ahogy szerinted kéne, és még most szeretnéd szakember segítségét kérni.


Ne ess abba a hibába, mint én. Nem mertem elmondani itthon, így mikor telefonon visszahívott a pszichológus, hogy időpontot egyeztessen, anyukám vette fel, és kérdőre vont, hogy miért nem szóltam neki, pedig már nagykorú voltam. Aztán úgy állította be, mintha legalábbis tömeggyilkos lennék, aztán el sem engedett, mert "nem kell, hogy az egész város tudja, hogy mentális bajom van." Jobb a békesség, a félreértések tisztázása. Mondd el otthon, mi a terved, és hogy ebben nemcsak a pszichológus, hanem az ő segítségükre és támogatásukra is szükséged lesz, hogy merj lépni a saját boldogságod érdekében.


Sok sikert és fel a fejjel! :)

2018. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :)
2018. jan. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!