Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így lehetséges, hogy ez...

Így lehetséges, hogy ez pszichotikus visszaesés kezdete?

Figyelt kérdés

Fél-egy hónapja nincsen semmi étvágyam. Hihetetlenül paranoiás vagyok, attól félek, hogy direkt rám hajt egy autó, vagy hogy el akarnak rabolni. Kétszer volt csak hallucináció féleségem (amiben biztos vagyok, mert egyedül voltam). Bár szedek szorongásoldót, nagyon szorongok. Antipszichót már majd egy éve nem szedek, mellékhatások miatt.


Mindennek ellenére kiválóan tanulok, jók a jegyeim. Úgy tudom az iskolai/munkahelyi eredmények ilyenkor rosszabbodni szoktak, ami nem igaz rám, ezért kételkedek.


2018. jan. 27. 04:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat azt nem tudom, de talan kezdj el masra is koncentralni ne csak a felelmeidre. Ha peldaul valami sportot elkezdesz jobb lesz az etvagyad, tobb oxigen jut az agyadba, es ezert mentalisan is jobban leszel.
2018. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Amiket leírtál, valóban lehetnek pszichózis korai jelei. Mindenképpen beszélj az orvosoddal, és próbáld meg kerülni a stresszt, amennyiben ez lehetséges.

2018. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!