Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megéri alkoholistának lenni?

Megéri alkoholistának lenni?

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva töltöm a 18-at és szükségem van egy pótcselekvésre. De mivel a füvezés nem annyira jött be, más szert szereznem pedig macerás/költséges, a vagdosás/egyéb komolyabb fizikai önsértés már gáz ebben a korban, a dohányzás pedig már nem elég, ezért valószínűleg elkezdek inni.


Mivel kb 13-nak nézek ki és szeretném titokban tartani a dolgot, ezért várnom kell a 18. szülinapomig, tehát még csak tervezőfázisban van a dolog.


Miket tapasztaltatok a témában?


Igazából nekem tökéletesnek tűnik. Nem borzasztóan drága, bárhol/bármikor elérhető, mindig letud kötni, elég könnyű eltitkolni... satöbbi


2018. jan. 27. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Inkább járj futni, az endorfint termel, ami egy természetes opioid anyag. Ráadásul ingyen van.
2018. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
68%
Ja! Sportolj! Az legalább nem leépít, mint a pia, hanem fejleszt, és jobban is vagy tőle.
2018. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó dolog. Az alkoholtól elég tompa leszel, nagyon könnyű túl inni magadat, amikor a kellemes már kellemetlen lesz. Egyetlen pozitívuma, hogy könnyen elalszol tőle.
2018. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon megéri. Csak nem neked.
2018. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alkoholizmust titkolni? Nézz már rá egy alkeszra, ha 3 napig nem iszik is kiájulsz a szagától, le van épülve, remeg egész nap. Ránézel és ordít róla, az arca felfúvódva, bőre elszíneződve, fogai kirohadva. Ne legyen már az az illúziód hogy 10 éven belül nem így néznél ki, dehogynem. Ez a folyamat része. Az hogy ez megéri-e neked az a te döntésed, egy alkesz ide vagy oda ebben az országban sokunknak nem számìt.
2018. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri, hogyne! Nekem pl. annyira megérte, hogy 34 évesen, 15 évnyi ivászat után majdnem a temetőben kötöttem ki. Ez csak egy példa, de remélem eléggé elrettentő, hogy kiverd a fejedből ezt a hülyeséget! Amúgy a kulturált ivásnak nem vagyok ellene, de szerintem is inkább sportolj valamit! 37/f (2,5 éve józan)
2018. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

Ha minél jobban ki akarsz b***ni magaddal, akkor megéri.


Ha ilyen tervszerűen kezdesz inni, és „be is jön”, akkor 30 évesen majd ott fogsz állni, mint valami fogyatékos, mert rájöttél, hogy már nem akarsz inni (metrhogy egy idő után elég szar), de halvány fogalmad sincsen, hogy kell józanul elviselni az életet. Aztán persze mindenki hibás lesz a nyomorodért, csak te nem.


Persze, ha szerencsés vagy, akkor még időben ráunsz, szóval ha szeretsz több golyóval orosz rulettezni, akkor szintén ajánlott.

2018. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 13-nak nézel ki folyton elkérik majd a személyidet a boltban, a kocsmában kiröhögnek majd ha oda mész. Tudom mert én is fiatalnak nézek ki, volt hogy el se kérte a liba a személyimet hanem kijelentette hogy nem adja ide nekem, odalöktem az orra elé hogy nesze. Egy állandó stressz volt a piavásárlás kell ez neked?
2018. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!