Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az "antipszichiá...

Mit gondoltok az "antipszichiátria" mozgalomról?

Figyelt kérdés

Az olyan videókról, mint amilyen ez is: https://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ

Igazából nem néztem végig, de az első kb. 60 perc is elég felkavaró volt.



2018. jan. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Éltél már együtt pszichiátriai esettel? Mindjárt nem dőlnél be az ilyen propaganda-szemét filmeknek.
2018. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Vannak benne igazságok, de sarkosan el van túlozva 1-2 dolog. Az én véleményem tömören: Nem kell minden csip-csup szomorúsággal pszichiáterhez rohanni, és tudatmódosító gyógyszereket szedni marékszám pl gyászra, vagy önbizalomhiányra. De sok olyan betegség van, amit csak gyógyszerekkel lehet kezelni, vagy kordában tartani, pl skizofrénia.
2018. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy hálátlanok. Nekik bajuk lenne bezzeg azonnal sírnának, hogy jajj segítsen valaki
2018. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bodorio válasza:
24%

Tudjátok ti egyáltalán,hogy mi folyik a pszichiátrián?

Benéztetek már a rácsok mögé?

Hallottatok pl.a KIKÖTOZESROL?(Engem pl. egy alkalommal álmomban kötöztek ki a Flor Ferenc kórházban)Ja, és csak 20 évig akartak skizofréniaval kezelni,úgy hogy se hallucinaciom,se téveseszmem nem volt.

Kicsit különc voltam...

Közel a 40-hez, saját erőfeszítésem gyümölcseként született meg HELYES DIAGNÓZISOM(asperger sz.) amit a Flor Ferencben a mai napig nem akarnak tudomásul venni/Ahol majdnem "kinyirtak" a gyógyszerekkel./

2018. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

"20 évig akartak skizofréniaval kezelni,úgy hogy se hallucinaciom,se téveseszmem nem volt.


Kicsit különc voltam..." tudod ezzel az a baj, hogy különcségért senki sem köt ki a pszichiátrián. És akik oda kerülnek, azok nem tudják a saját állapotukat megfelelően felmérni. Úgyhogy nem biztos hogy ok nélkül kötöztek ki...

2018. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!