Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen haragú, elmebeteg...

Hirtelen haragú, elmebeteg szülővel tényleg csak az a megoldás, hogy kerüljük a konfliktusokat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 21:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Néha nagyon eldurran az agya, vér is folyt, de nem tudunk vele mit csinálni.
2018. jan. 27. 21:13
 2/17 Metionin ***** válasza:
Igen sajnos, amíg kénytelen vagy vele együtt lakni, addig csak ez marad. Aztán amint lehet, menekülni. Nálunk is ez volt, a legbiztosabb megoldás az életben maradásra az volt ha nem vették észre hogy létezem.
2018. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen az a megoldás.
2018. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha jobban van próbálj beszélgetni vele.
2018. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélgetni, ez egy akkora szemét. Véresre vágott, meg üvöltött, hogy a mentő visz el, erre utána, hogy ő nem csinált semmit sem.
2018. jan. 28. 07:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Amikor utólag azt mondja, hogy nem történt semmi akkor sincs megközelíthető állapotban?


Alkohol van a képben? esetleg dokumentált szellemi problémák a vérvonalatokban?

2018. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aha, iszik.
2018. jan. 28. 07:47
 8/17 Metionin ***** válasza:
Van akivel nem lehet beszélgetni sajnos. Nálunk is úgy volt, az iskolapszichológus tanácsolta hogy egy "nyugodt" pillanatában üljek mellé és kulturáltan mondjam el hogy mennyire bánt hogy ok nélkül folyton üt és megaláz, na ez a valóságban úgy történt, hogy a második szép kulturált mondatomnál beszakította a számat, majd amikor látta hogy nem áll el a vérzés, elvitt az ügyeletre ahol szemrebbenés nélkül behazudta hogy elestem a biciklivel. Aztán hazamentünk, feltakarítottam a vért, ő meg közölte hogy ha még egyszer pofázok, kórház lesz nem ügyelet. Képzelhetitek a pszichológus arcát amikor mentem következő héten és látta a számat.
2018. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy meg lehet beszélni, annak fogalma sincs a helyzetről, sőt szerintem még nem is látott ilyet... Ezekkel az emberekkel nem lehet beszélni, főleg nem a hibáikról, mert azonnal támadnak.. Ráadásul, ha kiskorú vagy és beszélsz róla másnak, akkor még te leszel a tiszteletlen, neveletlen rossz gyerek, aki megérdemelte az atyai verést. Mellesleg az ilyen emberek mások előtt vigyorognak...


Egy megoldás van, ha teheted költözz el.


Nekem jobb lett, bár a lelki sérülést még hét év után se hevertem ki, és mivel a szüleimben nem bízok, ezért nehezen tudok smerkedn, mert idegenekben még annyira se bízok...

2018. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én javasoltam, hogy beszéljen vele, mivel sem én sem senki más nem látja pontosan a szituációt csak az érintettek.


Feltételesen mondtam. Ha lehet beszéljen vele. Nem a halálba parancsoltam a kérdezőt, csak tudom nagyon jól, hogy milyen egy széthullott család. Nem kívánom senkinek.


Nyilvánvaló: ha megakar támadni kerüld el messziről.

2018. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!