Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ijeszto kenyszergondolatok...

Ijeszto kenyszergondolatok ellen mit tehetnék,?

Figyelt kérdés
Help. Egy pàr hónapja pànikbetegséget àllspitottak meg nàlam. Ezzel nagyjàból megküzdöttem egyedül. Viszont most megjelentek az ijesztő kényszergondolatok melyek teljesen én idegenek és tönkreteszik a napjaimat. Soha nem tudnék àrtani a szeretteimnek se senkinek. Van erre vmi megoldas? Volt vki ilyen helyzetben? Mi a leg célra vezetőbb? Kerem aki tud segitsen. Tudom, hogy minden fejben dől el de ez most nagyon nehez.
2018. jan. 28. 07:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a helyzet. Időről időre beképzelek vmit. Vagy betegség vagy egyéb. Agydaganattól megkezdve mindentől pànikolok. Vagyis pànikoltam. Ezt legyőztem. De ezeknaz ijesztő gondolatok teljesen megfélemlítenek. Most attól félek, hogy mi van ha tényleg megőrültem. Kegyetlen rossz ez az egész. De ez is fejben dől el. Valahogy majdcsak legyőzöm, legyőzzük!
2018. febr. 1. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!