Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy eleg erdekes psziches...

Egy eleg erdekes psziches "problemam" van, tobbi lent (? )

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet hogy 19 eves vagyok es hajlamos vagyok felni (hulyen hangzik) kb barkitol...

Kicsit konkretabban:Pl az utcan megallit egy 12-13eves gyerek megkerdezni az idot,es egybol arra gondolok h balhezni akar(:D)

De volt olyan ,hogy egy 13 eves gyerek arcoskodott nekem neten es beparaztam attol ,hogy esetleg verekednem kell vele..a plusz poen az egeszben hogy fizikailag elegge egyben vagyok 6evig boxoltam +ugye idosebb is vagyok,szoval tudom ,hogy meg tudnam verni ha arrol lenne szo,megis neha para van bennem...

(Tudom hogy hulyen hangzik,de hat ez van :/)



2018. jan. 29. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kérdés?
2018. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem hangzik hülyén, nem érdekes, és nem is ritka. Szerintem egy kis szociális fóbiád van. Pszichológus is segít leküzdeni, de fejben is legyűrheted, ha nem vészes.

Mindenki fél valamitől, aki nem az hazudik. A nők félnek a férfiaktól, a férfiak a nőktől, a gyerekek a felnőttektől, a felnőttek a gyerekektől. Ismertem egy férfit, 110 kiló, 190 centi, a saját szememmel láttam, hogy egyszer puszta kézzel leütött egy agresszív német juhász kutyát. De a fickó elmondta, hogy betegesen fél a macskáktól. Ilyet is tud az agy.

2018. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2.valaszolo,koszi:)

Tudom hogy mindenki fel valamitol,de ez tenyleg hulyen hangzik (szerintem) ,igy leirva meg foleg..

Meg hat ugye igy,hogy utottem mar meg embert (irtam,hogy boxoltam) es tisztaban vagyok azzal ,hogy akar egy nalam nagyobb darab ember ellen is utokepes lennek,,es akkor ilyen kis hulyegyerekektol is megilyedek?:D...

2018. jan. 29. 22:54
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja es az 1. "Valaszolonak" : ez nem is igazan kerdes,inkabb egy "problema":)
2018. jan. 29. 22:55
 5/18 anonim ***** válasza:
megijed pontos j
2018. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha ennyire belém akarsz kötni akkor :

Mondatot nagy betűvel kezdünk.

A mondatvégi írásjel hol marad?

Idézőjelbe kellett volna tenned a "megijed"et.

2018. jan. 30. 00:12
 7/18 anonim ***** válasza:
nem akarok beléd kötni, de ez tényleg fontos. tudnod kell, mert égő.
2018. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
A helyesírásod is ijesző!
2018. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Ha mindig attól félsz, hogy konfrontálódni kell valakivel, akkor érdemes elgondolkodnod azon, hogy kivel volt/van megoldatlan problémád, vagy volt-e olyan a múltadban, amikor valaki balhézott veled. (Jó eséllyel lehetett valamelyik szülő, vagy autoriter személyiség.) Ugyanis ha átélted (akár gyerekkorodban), hogy valaki indokolatlanul bánt téged, akkor az ott átélt félelem éled újjá minden egyes helyzetben.


Mellesleg teljesen átlagos tünet. Nagyon előremutató, hogy te felismerted és le is tudtad írni. Ez az első lépés a megoldás felé. A legtöbben nem is vesznek róla tudomást, csak egyszerűen elkerülik az embereket.

2018. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 - szerintem ez a kerdes nem a helyesirasrol szolt...es leirtam egy egesz szep "kisregenyt" es tevesztettem 1 betut,mig nalad 3 szoban is sikerult 'hibat' talalnom

#8 - vicces hogy te is leszolod a helyesirasom ,mikor egy nagyobb anyagot leirtam,te pedig nehany szoban is ejtettel hibat "ijesző":)

#9 - latom te vagy az egyetlen ,aki erti a helyzetet,es nem 1 elirt betunk lovagol:) koszi.

2018. jan. 30. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!