Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam sokkal...

Miért érzem magam sokkal rosszabbul este?

Figyelt kérdés
Ha stresszes vagyok, esetleg eluralkodik rajtam napokon/heteken keresztül tartó időszakos depresszió akkor sötétedés után sokkal rosszabbul erzem magam. Érzelmesebb leszek, nem bírom tartani magam és kijön belőlem minden. Sokszor sírok, nem tudok elaludni, egyedül érzem magam. Napközben ugyan úgy erzem magam mint este azonban nem latszik rajtam, eltudom terelni a gondolataimat... Este ez nem megy. Mit tudok tenni? 17/L
2018. febr. 1. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert napközben jobban el tudod terelni a figyelmedet + ha emberek közt vagy, akkor még tartod is magad. Este meg kijön a feszkó+ rád tör a magány, és nem is kell színészkedni. Javaslom, hogy bőgd ki magad, ez csökkenti a feszültséget, aztán kuckózz be, nézz meg egy jó filmet, vagy olvass. fel lehet hívni egy barátot, vagy vicces videókat nézni, esetleg gyakorizni.
2018. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!