Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen pszichés zavar? És...

Ez milyen pszichés zavar? És mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok és sajnos depressziós az utóbbi években. Emiatt pszichológushoz is járok. Legutóbb sajnos azt mondta a pszichoterapeuta hogy valami nem stimmel. Beszélgettünk és nem emlékeztem arra amit öt perccel előtte beszéltünk. Vagy elfelejtettem neki odaadni a terápia végén a pénzt és Ő figyelmeztetett hogy még nem fizettem. Elmentem mosdóra de ott meg elfelejtettem lehúzni a wc-t. Erre visszamegyek és mondta a terapeuta nem hallott vízcsobogást. Mondom nem is tudom visszamentem és a pisi ott állt a wc-ben aztán lehúztam. És mondta a terápia végén hogy így nincs értelme hogy mindent elfelejtek.


Ez mitől lehet? Már teljesen jól vagyok csak kb fél napig volt ez. Lehet attól hogy hajnal 4-ig ittam és nagyon berúgtam plussz bevettem (fél 9 körül) a szokásos reggeli xanaxot? Kb hajnal négykor hagytam abba az ivást a terápia pedig reggel 10-kor volt!


Köszönöm a válaszokat



2018. febr. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyiszer kérdezed még meg?
2018. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stressztől is lehetsz fáradt,leterhelt,az viszi el az energiáidat.
2018. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*stressz ellen jó orbáncfű-citromfű-tea kombó; magnézium tartalmú kaják idegnyugtatók; magfélék mák mogyoró dió bab stb.
2018. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!