Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 1 napig nem szedem a...

Zotya... kérdése:

Ha 1 napig nem szedem a Rivotrilt, (3x1mg) akkor lehet valami komolyabb elvonási tünetem? Csak komolyak, légyszíves!

Figyelt kérdés
Holnap 4 órától rendel a doktornő.
2018. febr. 4. 09:42
 1/6 anonim válasza:

semmi komoly bajod nem lesz

maximum álmos és fáradt leszel

2018. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
#1 medikus
2018. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1-nek. Ha tényleg medikus vagy, akkor nem tudom, hogy milyen könyvekből tanultok. A benzodiazepinek elvonási tünetei nem a fáradtság, hanem épp ellenkezőleg. Nyugtalanság, idegesség, szorongás, nyugtalanság, álmatlanság, pánik. Én nem vagyok orvos, de elolvastam pár ezer oldalt a témáról + saját magam is átéltem az elvonási tüneteket, miután az orvosok függővé tettek, majd le akartam tenni a nyugtatókat. Ezeket nem személyeskedésből írtam, nem rosszindulatból, és ne vedd a szívedre.
2018. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komoly talan nem, de vmi tuti lesz. Fejfajas, idegesseg, ilyesmi...
2018. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy semmi bajod nem lesz. Bár mindenkinek más a szervezete.
2018. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

elnézést rosszul olvastam

azt hittem hogy ha egy napig szeded utána mi bajod lesz

#1 voltam

2018. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!