Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet segíteni egy idős...

Hogy lehet segíteni egy idős néninek, aki egyedül lakik és mindenféle (nem létező) hangokat hall?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
Pszichiáter tud csak segíteni. Befektetik kivizsgálásra, aztán írnak fel vmi bogyót. (A pszichológus nem írhat fel gyógyszert.)
2010. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te, az én nagymamám sem őrjöng! Ha valaki pszichiátriai beteg, akkor nem feltétlenül szaladgál kisbaltával, hogy lemészárolja a családot. Az én nagymamám is csak hallucinál, nem emlékezik dolgokra, és fél attól, amit lát. De nem erőszakos. Ettől még súlyos beteg. Mindenképpen vigyétek orvoshoz.
2010. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem a te nagymamádra értettem, csak valaki írta itt, hogy a szomszédja kb. közveszélyes, arra írtam.
2010. jún. 16. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!