Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta ezzel küzdök,...

Napok óta ezzel küzdök, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Eszméletlen kimerültnek érzem magam, testileg is és szellemileg is.

Romlott a koncentrációs zavarom, a memóriám, fáradtnak érzem magam egész nap, alvás zavarom van, ködös érzetem, szorongok, pánikolok.

Hipochonderként, skizofréniára gondoltam, mindig bemesélem magamnak, hogy meg fogok őrülni, nem fognak szeretni és nem leszek képes semmit csinálni.

Teljesen kilátástalan a helyzet, 1 héttel ezelőtt még nem volt ilyen, folyamatosan gondolkozom, jár az agyam, és elegem van magamból, hogy mindenféle hülyeséget bemesélek magamnak.

16/l



2018. febr. 5. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust!
2018. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja voltam vérvételen, holnap megyek az eredményért, migrénem is volt, ki kellett hívni az ügyeletet, ctre is mennem kell majd és neurológushoz.
2018. febr. 5. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy amitől félsz nem a valóság. Foglald le magad, hogy ne legyen időd álmélkodni.
2018. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el, akkor mindenképpen esedékes lesz a pszichiáter. Lehet, hogy a neurológus is oda fog majd továbbküldeni. Nekem is voltak ilyenjeim, évekig csak időszakonként jöttek elő, de a végén már kis időre sem akartak elmúlni, 2 naponta más "betegségem" volt... én kényszerbeteg vagyok, most már gyógyszerrel tünetmentes.


Afelől megnyugodhatsz, hogy egészen biztosan nem vagy skizofrén. Ha az lennél, akkor nem félnél tőle, hanem tök normálisnak tartanád a gondolataidat, és senkinek nem hinnéd el, hogy beteg vagy.

2018. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék,hogy túlhajszoltsàg!

Manapsàg a dràgalàtos pedagógusok,munkàltatók egyre inkàbb igavonó àllatnak tekintik az embert.Nem szabad hagyni ezt!Ha érzed hogy elég, igenis pihenj,szarj le mindent.Szànj időt magadra is.

2018. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírtakból tisztán az jön le, hogy neurotikus személyiség vagy, vagyis mondjuk úgy a stresszre érzékeny. Ezek az emberek jellemzően szenvednek a szeretetlenségtől. NEM őrülsz meg, alapszabály :D, hogy aki ettől fél nem fog megőrülni, mert aki tényleg megőrül az ezt nem veszi észre, így nem is tart tőle.

NEM vagy skizofrén, mert akkor hallucinálnál és valószínűleg súlyos paranoiád is lenne. A hipochondria is ettől, konkrétan a szorongástól van, ahogy a pánik is. A ködös érzet szintén, derealizációs szindróma, mocsok sz*r, de veszélytelen, ismerem sajnos.


Vérvétel, pajzsmirigy érték ellenőrzése, ha ez rendben van akkor pszichiáter, autogén training. Ha nem jó a pajzsmirigy funkciód arra gyógyszert kapsz és pár hét alatt elmúlnak a tünetek.


Nem akarok távgyógyítani, de ahogy leírtad a tüneteket annyira összeáll a kép, csodálkoznék, ha másról lenne szó, majd írd meg ;) !

2018. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A labor eredmenyeim teljesen jok

Az orvos aztmondta, hogy tulhajszoltam magam es teljesen kimerultem, testileg szellemileg is

2018. febr. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!