Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a pszichoterapeu...

Mit tegyek ha a pszichoterapeutám nem válaszol a levelemre?

Figyelt kérdés

Írtam levelet a pszichoterapeutámnak de nem válaszol már négy napja és nem értem ennek az okát. Fontos dolgot akarok tőle kérdezni e-mailben (többek között elfelejtettem h. mikor lesz a következő terápiás ülés hány órakor) és nem méltat válaszra. Mire véljem ezt a viselkedést? Vagy írjak neki még egy levelet?


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. febr. 7. 18:48
 1/9 anonim válasza:
24%
Kérdezd meg a hangoktól. D
2018. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-ső! Köszi a választ bár nem értem amit írtál! Milyen hangoktól kérdezzem meg?
2018. febr. 7. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A mentális betegek jórésze (bipoláris depresszió, skizofrénia, borderline személyiségzavar) hangokat hallanak a fejükben. Bizonyára erre célzott nyersen az előttem szóló
2018. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Telefonod nincs?
2018. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz az emailcím. Vagy napi 50 levelet kap.
2018. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nahát miket meg nem tudok.A borderline hangokat hall a fejében? Érdekes én az vagyok de még nem volt ilyen.Pedig voltam néhányszor pszichózisban.Nem tudom honnan veszed ezeket a marhaságokat de ne terjeszd mert vannak akik vállalják a problémájukat és az ilyen idióták miatt mint te mások komplett őrültnek bélyegezhetnek minket.Nagyon köszi előre is!
2018. febr. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem nézegeti az e-mailjeit
2018. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugye,nem te vagy az a kérdező,aki karácsonykor ultimátumot adott a terapeutájának?

Ha igen,ne csodálkozz.....ha nem,próbáld telefonon

2018. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan erre gondoltam, mint az utolsó válaszíró! Te vagy a zaklató balfas., akinek a karácsony sem szent.
2018. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!