Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egy idiòtának?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szörnyen butának és tudatlannak tartom magamat. Meglehetősen önbizalomhiányos és lelkileg instabil vagyok.

Már ez odaáig fajult, hogy nem merek emberekkel kommunikálni és emberek közé menni. Nem voltam túl rossz tanulò, igazábòl ha erőfeszítéseket tettem volna, akkor jobb jegyeim is lehettek volna. 6 évig voltam együtt a barátommal, úgy gondolom ez a kapcsolat vezetett ideáig, hogy utálom magamat. Van egy jobb szakmám egyébként. Elkezdtem a főiskolát is, de az akkori párom beszòlt, hogy nem valò nekem...én meg hallgattam rá. Mostmár megértettem, hogy ő abbòl táplálkozott, ha engem degradált. Ezeket belátva is egyre rosszabb a helyzet, legszívesebben csak gubbasztanék a szobámban a takarò alatt. Szerintetek mi a megoldás? :( Tudom gáz a szitu, de nem tudok kijönni a gödörből...


2018. febr. 7. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
A családi környezet sem volt túl építő...Viszont nem hibáztatom őket ezért, mert azt adták, amiről úgy gondolták, hogy jò. Szeretem őket.
2018. febr. 7. 20:14
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hát vissza kell állnod a startvonalra,ahogy a társasjátékok ismertetői mondják.Magadért állj ki!

Ki a takaró alól! Meg fogod tenni, mert meg kell tenned! A jó szakmád visszavár!

2018. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!