Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az beteges, ha a pszichiáterem...

Az beteges, ha a pszichiáteremről vannak képek telefonomban és nézegetni szoktam?

Figyelt kérdés
Neten találtam a képeket róla. Azért nézem róla a képeket, mert annyira hiányzik, alig bírok meglenni nélküle :'(

2018. febr. 8. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Az 1. mondatod is beteges, de a 3. meg pláne.
2018. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért mert szerelmes vagy belé (nem tudom melyikőtök milyen nemű),vagy azért mert függsz a segítségtől amit kapsz tőle?
2018. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyik se. Csak úgy simán hiányzik, hogy láthassam, halljam a hangját... :(
2018. febr. 8. 22:31
 4/20 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben,mert az októl függ hogy beteges-e.Én szoktam tudni hogy ha valaki hiányzik nekem,miért hiányzik.
2018. febr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Írd le a korodat és nemedet,és az övét is.
2018. febr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ez pszichiátriai betegeknél azért nem ritka, hogy kvázi éreznek valamit a terapeutájuk iránt, viszont ez az érzés viszonzatlan. Ezt csak onnan tudom, hogy dolgoztam pszichiátrián és számos ilyen eset előfordult...

Nem mondanám, hogy beteges, inkább valamilyen szinten természetes, mert törődik veled és ez neked jól esik, de ne éld magad bele a dologba, ő azért van, hogy segít. Remélem sikerül ezt feldolgoznod. :\

2018. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
*segítsen
2018. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én nem akarok tőle semmit! Csak találkozni vele!

2018. febr. 9. 11:58
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem eléggé. Igazából a pszichiáter ugyanolyan orvos, mint a háziorvos. Vele mégcsak nem is a lelki problémáidat osztod meg, hanem a gyógyszerezést. Kivéve ugye, ha van terapeuta végzettsége is neki. Amúgy kicsit kamu szagú a kérdés.
2018. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Link ?
2018. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!