Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugodjak le?

Hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Január 15-én 8 év után találkoztam egy nénivel. Azon kezdtem el pánikolni hogy búcsúzás után meglöktem és a földre esett. Azóta, beszéltünk telefonon, de még így se akarom elhinni, pedig tisztán emlékszem amiket.a telefonban mondott, attól félek hogy csak hallucináltam a telefonbeszélgetést. Szerencsére megmutattam egy illetőnek a telefonomat és meggyőződött róla hogy valóban volt egy 15 perces kimenő hívásom. Ráadásul azért ijedtem meg mert a pszichológusnak elmondtam ezeket, és azt mondta mi van ha egyszer tényleg megteszem . Ez még jobban nyugtalanit. Ilyenre képtelen lennék. Mit csináljak? Örökké nem hivhatom fel a.nénit
2018. febr. 8. 23:48
 1/3 anonim válasza:

Nekem is szoktak ilyen hirtelen és furcsa “képzelgéseim” lenni. Én csak arra gondolok, hogy ez nem igaz, és ezt sosem tenném meg.

Ugorj fel, rázd meg magad, és gondolj arra hogy igenis ez nem a valóság! :) nem fogod megtenni, ne félj. TE irányítasz mindent magadon, ha nem akarod akkor nem teszed meg.

2018. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés, mert egy pszichológus nem mondd ilyet szerintem. Amúgy meg ha szeded a gyógyszereid, akkor nem hallucinálsz, vagy csak minimálisan. De ilyet biztosan nem.
2018. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mond egy d-vel
2018. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!