Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak meg? Ma van az...

Hogy nyugodjak meg? Ma van az első napom a munkahelyemen és nagyon ideges vagyok

Figyelt kérdés
Aludni csak 5 órát tudtam, tegnap este óta hanyingerem/gyomoridegem van. Ez tönkre fogja tenni a tenni a teljesítményem . Nyugtatót nem akarok, az lelassít.
2017. máj. 28. 06:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán lehet az idegessegtol sok gyomorsavam, hányingerem ?
2017. máj. 28. 06:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezeld a dolgot úgy, hogy sok lehetőség van.

Van más munkahely is, ez csak egy.

Ha nem sikerül, az élet megy tovább.

Majd másik sikerül.


Hétköznapian.


Képzeld el úgy, hogy izgulsz, mikor a fogorvoshoz indulsz.

Biztos izgulsz mikor befele mész.


Amikor kifele jössz, már megkönnyebbültél, hogy nem is volt olyan nagy történet, csak túlexponáltad.

2017. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a jóga légzésnek.
2017. máj. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, lehet az idegessegtol hanyingered is, es gyomoregesed, sot hasmenesed is. Ez teljesen termeszetes, nezd meg az erettsegizoket, vagy az egyetemistakat vizsgaidoszak alatt.

Szerintem egyebkent csak az ismeretlentol felsz, es ebbe forgattad bele egy kicsit maga. Legzes technika, vagy relaxacio segithet kicsit megnyugodni, te tapasztalatom szerint ezek a tunetek akkor fognak elmulni, mikor odaertel.

Egyebkent enyhe nyugtatonak sem latom akadalyat ebben a helyzetnek, valami gyogynovenyesnek, hisz ha olyan ideges vagy, nem fog egesz nalra kiztni, vagy belassitani.

2017. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, túlélted? Mindenesetre ma feküdj le korán, hogy jól kialudd magad!
2017. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!