Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan betegség amitől...

Van olyan betegség amitől képtelen leszek tanulni?

Figyelt kérdés
amit megtanulok, azt is elfelejtem, hiába nem akarom elfelejteni
2018. febr. 9. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Van, nem is egy. Fiatalkori demencia, amnézia (részleges, vagy teljes), agylágyulás, stb. Sőt olyanok is vannak, hogy eleve meg sem bírsz tanulni semmit.
2018. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen van.

De amúgy iskolás vagy? Minden tantárggyal így van ez? Ha nem, akkor lehet az adott tantárggyal kapcsolatban nincs elég érdeklődésed. Én is hiába tanultam meg a történelmet, másnap megírtam a dolgozatot jó eredményekkel zártam mindig. Érettségin meg féltem, hogy 2-es leszek belőle. :D

2018. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor t válasza:

Szia. Az első válaszolónak igaza van, de meg osztanám saját tapasztalatomat.

Nem biztos,hogy beteg vagy csak vannak olyan emberek, akik ha elolvasnak valamit, megjedzik , és vannak olyanok , akik csak akkor jegyzik meg ha értik is, és a kettő nem ugyan az. (És mocs ha nem írtam hejesen)

2018. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Nem kell mindjárt agylágyulásra meg ilyenekre gondolni. Elég sok mentális betegségnek lehet a tünete, hogy nem bírsz tanulni. A depressziónak például ez az egyik ELSŐ tünete. Lehet még bármilyen szorongásos zavar kísérője is. Jól rástresszelsz a tanulásra, aztán meg csakazértsem fog menni, már az idegesség miatt sem.

Hidd el, semmi baja az agyadnak. Ha jobban leszel lelkileg, a tanulás is könnyebben fog menni. Ezen kívül ajánlom figyelmedbe a B-vitaminokat, amik elengedhetetlen szerepet játszanak az idegrendszer működésében.

2018. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írja, a depressziónak az egyik első tünete ez. Ne csak a B-vitamint, hanem a D-t, E-t, és az Omega3-at is próbáld ki.
2018. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!