Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen? 20/L

Mit tehetnék ez ellen? 20/L

Figyelt kérdés

előadásokon az egyetemen mindig nagyon rosszul vagyok. úgy érzem ki kell menekülnöm onnan, furcsán kezdek látni, bizonytalanságot érzek..emiatt kb nem bírok figyelni... és minél előrébb ülök az előadóban annál rosszabb.

nem értem az egészet...gyakorlatokon,máshol nem jön ez elő csak előadáson de már nagyon unom


2018. febr. 12. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha elkezdődik ez az egész érzés akkor hiába lélegzek mélyeket nem javul...csak ha vége az előadásnak és kimehetek
2018. febr. 12. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
pánikbetegség?
2018. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl meleg van , nincs oxigén , volt már gond a tömegben zárt térben erre emlékszel .
2018. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy máskor pl koncerten, liftben, tömött buszon nincs semmi bajom...csak előadásokon
2018. febr. 12. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy a látásoddal van kapcsolatban. Egyetem elején nem ritka, hogy szemüvegesek lesznek az emberek; nekem is az első félévben romlott egy dioptriányit a szemem. Érdemes lenne megnézetni, hogy nem-e esetleg asztigmia.
2018. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van szemüvegem egyébként. köszi a válaszokat!
2018. febr. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!