Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez öncsonkításnak számít?

Ez öncsonkításnak számít?

Figyelt kérdés

Na szoval, egesz kiskorom ota csinalom ezt.(mindjart elmeselem, hogy mit) Szoktam csipegni a borom, de tenyleg nagyon, nagyon csunya. Most próbálok leszokni rola, de...nem megy!!

Eloszor a labomrol csipdeltem lefele, es nagyon csunya volt. Most az ujjam, a kezem. Minden...

Kuldenek kepet is, csak nem tudom hogy kell.

A lenyeg, hogy ez mar reflexbol jon, hogy csipegem. Es mindenki annyira aggodik ertem, hogy mi van velem..de nem tudom, hogy miert van ez.

Szerintetek miert van, hogy ezt csinalom? Valamifele mentalis betegseg? Oncsonkitas? Vagy..vagy valami mas??


2018. febr. 12. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon kamu szaga van.

Ha nem az akkor mindenkepp jerwss fel ezel egy pszichologust, mert ez minden csak nem normalis.

2018. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha elmondod, hogy hogyan kell kepet kuldeni elkoldom
2018. febr. 12. 16:21
 3/14 A kérdező kommentje:
Elkuldom*
2018. febr. 12. 16:21
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem szeretnek dili dokihoz menni.
2018. febr. 12. 16:21
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


Naa valszeg igy jo lesz.

2018. febr. 12. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
A kezed alapján nem lehetsz túl fiatal.. pszichológus nem dili doki, akkor vagy dilis ha nem mész el hozzá, ha szükség van rá.
2018. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De eleg fiatal vagyok. 15 éves vagyok.
2018. febr. 12. 16:57
 8/14 Captain Fantastic válasza:
Szia. Ezt inkább tikknek nézem, de lelki oka van valószínüleg ennek a kiderítésében tud segíteni pszichológus! De csak akkor ha már zavar annyira, hogy rávedd magad, hogy elmenj hozzá. Sok sikert!
2018. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. febr. 14. 10:32
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem lehet véletlenül az a lelki oka, hogy kiskoromban (6 évesen) ott ültem papó mellett, mikor meghalt és 3 évesen pedig láttam mamát is meghalni?

Mert vissza-vissza tér ez az emlék..

Csak sikerül azért valamennyire elnyomni. Mert emlékszem rá, hogy mikor papó meghalt nem mertem kimenni wc-re, bepisiltem..

Egy trauma ért, gondolom.

Úgyhogy, én most arra gondolok...

2018. febr. 14. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!