Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt unatkozó pszichológ...

Vannak itt unatkozó pszichológusok, vagy pszichiáterek?

Figyelt kérdés
Csak kinváncsiságból kérdem, hogy esetleg a válaszolók közól előfordul szakemberis?

2018. febr. 13. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemigen fogsz találni ezen az oldalon pszichológust, vagy pszichiátert. Ha mégis, ők online nem fognak tudni neked segíteni. Ha problémád van akkor menj el és személyesen keress fel pszichológust vagy pszichiátert.
2018. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Itt mindenki szakember!
2018. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
"unatkozó pszichológusok, vagy pszichiáterek" Ezt a kérdést, most komolyan tetted fel vagy te unatkzol inkább? :D Szerinted majd egy orvos vagy egy ilyen jellegű segítő a gyakorit fogja olasgatni? :D Elég naiv lehetsz. Ők kórházakban meg egyéb helyeken rendelgetnek, meg szedik be a pénzt, fo.snak az ilyen meg hasonló oldalakra mint ez is és ha unatkoznának is valamikor kétlem, hogy azzal fognak szórakozni, hogy majd a net nyavajgósait meg a mentális betegek szenvedéseit fogják olvasgatni és majd segíteni kívánnának írásban.
2018. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én például unatkozó pszichológus hallgatóként gyakran olvasgatok itt :)
2018. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele szokatlan olvasni én is a kérdésekben, pszichológus vagyok. Meglepő számomra ,hogy milyen komoly panaszokra remélnek gyógyírt találni itt a gyakorin az emberek.
2018. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!