Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész napos hasogató fejfájás...

Egész napos hasogató fejfájás ellen mit tudok tenni fájdalomcsillapító nélkül?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni az antidepresszánst (Mocrim) a nyugtatóval (Helex sr) ezeket írta fel nekem a pszichiáter,hat is, de egy gondom van csak, hogy egész nap fájt a fejem, gyakori mellékhatás. Próbáltam magamnak fejmasszázst, használt is amíg dörzsöltem a fejemet de utána megint fájt. Nem szeretnék bevenni fájdalomcsillapítót is, valamilyen természetes gyógymódot ismer valaki esetleg? Nagyon megköszönöm előre is a válaszokat! 23/N
2018. febr. 13. 21:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, de sajnos olyan gondom is van, hogy nem igazán tudok kimenni közösségbe, konkrétan ki a házból, mert olyan hányinger és émelygés jön rám, érzem, hogy bámulnak az emberek, ma is el kell menjek a háziorvoshoz, és konkrétan rettegek, hogy mi lesz, ezek a gyógyszerek pedig segítenek, hogy legalább ne érezzem magamat rosszul.
2018. febr. 14. 07:30
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
A pszichológus akkor jó, ha kiképzett terapeuta, lehetőleg mélylélektani terápiákra (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni módszerek.).
2018. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát majd ma kiderül, hogy mi lesz
2018. febr. 14. 11:26
 14/22 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiára nem kell antidepresszáns. Még szorongásoldó csakcsak, de kizárólag pszichoterápia mellett, anélkül nem jutsz előre. Honnan vetted ezt a pszichiátert? Egyetlen tesztből azonnal diagnosztizált? Elsiette, és a te bőrödre megy.
2018. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most végeztem a pszichológusnál és huhhh... Hatalmas kő esett le a szívemről, kiadtak magamból végre a lelki traumát amit gyerekkorom óta őriztem. Sokkal jobban vagyok már most.
2018. febr. 14. 19:20
 16/22 A kérdező kommentje:
Kiadtam*
2018. febr. 14. 19:21
 17/22 anonim ***** válasza:
Na ugye! Gondold meg ezt az antidepresszáns dolgot: a te esetedben szükségtelen, mellékhatásokat okoz, és kémiailag úgy befolyásolja a szervezetedet, hogy nem tudsz róla lejönni. Más módon kell megközelíteni a problémádat, és ebbe már bele is kezdtél.
2018. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Még csak egy felet szedek egy nap, ma is megakadt a torkomon jajj nagyon megijedtem mert hiába ittam rá nem akart lemenni, aztán egy szőlőszem segített
2018. febr. 14. 21:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Depressziós az, akinek nincs külső oka a rossz hangulatra. Neked van. Nem is hatna az antidepresszáns, hiszen nem ingerületátviteli zavarod van. Miféle hatást vársz tőle? A pszichológus is depressziósnak diagnosztizált és gyógyszert javasolt? Mennyi ideig tartott a pszichiáternél az állapotfelmérés? Nem véletlenül nem akar az a gyógyszer lemenni, hallgass az ösztöneidre!
2018. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Most csak a Helexet szedem reggel egyet és jól vagyok tőle. Kb egy fél óra volt, amíg kérdezgetett és addig kitöltöttem egy tesztet, és abból állapította meg. A kérdeseknél 0-3-ig voltak válaszok, tehát a 0 az jó volt és a 3 meg nem jó. Azt hiszem h 2x választottam 3-ast, amikor a "szépnek tartod magad?" És "mennyit fogytál az utóbbi hónapokban?" Aminél a 3-as az volt, hogy több, mint 10kg-ot, én csak az igazságot írtam le. Nem tehetek róla, hogy szar lett az eredmény.
2018. febr. 17. 00:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!