Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra, szorongásra,...

Depresszióra, szorongásra, örömtelenségre, érzések nélküli, jövőkép nélküli életre kinek milyen tanácsa van?

Figyelt kérdés
Szedek antidepit és rivotrilt,de 0,5 mg ot csak. Citromos vizet iszok és omega 3at szedek mellé.Valaki tud javasolni még valami jó gyógymódot.Csak értelmes hozzászólók írjanak,mert az ostoba barmokból van itt sok.
2018. febr. 15. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugtató és antidepresszáns nem feltétlenül jó. Sőt! Ez nagyon összetett probléma, talán pszichoterápiás kezelés lenne a legjobb.
2018. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a vitaminok nem fognak segíteni, ezt magadban kell elrendezned, magadban megtalálnod azt, amiért élni akarsz majd. Akár ha több aprócska célt sikerülne találnod, vagy egy nagyot, máris jobban éreznéd magad. Illetve akár egyedül is, menj el szórakozni. Menj vásárolgatni, menj kirándulni, csinálj olyan dolgot amit te szeretsz.

Tudom a saját bőrömön, hogy ez nagyon nehéz. De csak az első lépéseket kell kínszenvedve megtenni, utána a többi jön majd sokkal kisebb erőfeszítés árán is.


Így télen szedhetsz még 3000 Ne-s D-vitamint is. Nekem kicsit segített.

2018. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Bach virágterápiát. Teljesen természetes és nekem sokat segített.
2018. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!