Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiléptem a komfortzónából,...

Kiléptem a komfortzónából, újrakezdtem az életemet. Miért találtak meg újra az öngyilkossagi gondolatok?

Figyelt kérdés

27 vagyok, nemreg költöztem Pestre. Új környék, új munka, új ismerösök (nehany). De Amint lezajlott a pörges, es az ujdonsag, Ismet visszatertek a gondolatok.

még mindig élek...hurrá. bar meghalnék/meghaltam volna ekkor meg akkor.

munka olyan amilyen, nemreg kezdem de mar valtani akarok, nezegetem a lehetosegeket.

van baratnöm, nemreg ota, de nem az igazi, szakitason gondolkodom mert erzelmileg uresseget erzek.

Jartam pszichiáternel tavaj ugy 4-5 alkalmat, de par napnal tovabb nem ereztem jobban magam, hiaba probalta visszaepeteni az önbizalmam.

Folyamatosan azt erzem, hogy sehol nem tartok az eletemben, jobb kocsi kellene, egyedül élni mar (nem lakotarssal, mint most) nivosabb életszinvonal.

A csaladom mindenben tamogat, rajuk nem lehet panaszom, de eppen ezert nekik nem is beszelhetek erröl.

Boldognak kellene lennem, de nem vidit fel semmi, nem kapcsol ki semmi, folyamatosan csak magamat marcanggolom, miert tartok csak itt...Es barmibe kezdek nem forrja ki magát rendesen évek ota...



2018. febr. 15. 18:30
 1/9 anonim válasza:
39%
Gondolj bele mennyi éhező és szegény ember van a világon, sokan küzdenek azért, hogy élhessenek. Te gondolom fizikailag egészséges vagy, már örülj annak is, hogy egyáltalán van esélyed élni. 27 évesen nem kéne így állj hozzá az élethez. Sose tudhatod mit hoz a jövő. Légy pozitív, sz*rd le a problémákat, mindenre van megoldás és ne hagyd, hogy pár depis érzés eltántorítson. Ha nem sportolsz vagy edzel, akkor nagyon ajánlom, hogy kezdj rá időt szakítani, nagyon sok önbizalmat ad és a kitartást is gyakorlod vele. ÉLJ POZITÍVAN, NE HAGYD, HOGY BEFOLYÁSOLJON PÁR ROSSZ GONDOLAT, LÉGY ERŐS ÉS KITARTÓ!
2018. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

edzek, kondizok, futok, úszok, és szaunázni is járok.

mindegyikben csak az idötartamuk kb harmada alatt tudok kelloen fókuszalni. a tobbiben csak ugy vagyok.

2018. febr. 15. 19:17
 3/9 anonim válasza:
69%

Új ismerősök. Legyél társaságban, mert egyedül könnyebben megtalálnak ezek a gondolatok. Kísértetiesen hasonló helyzetben vagyok én is.

Egy olyan munka amit élvezettel,nagyobb kedvvel csinálsz, talán segít. Egy olyan partnerkapcsolat ami jobb ennél, talán segít. A tudat hogy nem vagy egyedül, talán segít. Egy szakemberrel való beszélgetés újra, talán segít.

Az hogy kiléptél a komfortzónádból, bátorságra vall, mivel megfogalmaztál célokat ezért irány is van. Mostmár csak oda kell tenned magad 100%ban és hamarosan meglesz az eredmény,ami automatikusan növeli az önbizalmad, hogy igen, meg tudod csinálni.

2018. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy pszichiáternél voltál? Nem pszichológusnál? Lehet, hogy kombinálni kellene valmilyen medikációt a pszichoterápiával.
2018. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy eljöttél nem oldódtak meg a rissz gondolatokat okozó problémáid. Szomorú, hogy kocsitól meg jobb életszínvonaltól várod a boldogságot. Nem akarok ünneprontó lenni de ha ezek meglesznek akkor jön az igazi üresség, hogy lám megvan és még mindig szar minden. Az emberi kapcsolatok ami értelmet ad az életnek....azon a téren próbálj kutakodni. Meg a tettek. Nem a cél, hanem az oda vezető út aminek értelme van.
2018. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Sokan lesznek ongyilkosak 27 evesen. Ez van. Vagy nem leszel vegul ongyilkos, avgy igen. Barhogy is lesz ugy lesz ahogy lennie kell. Remelem sikerul a legjobb dontest meghoznod
2018. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. A válaszodnak úgy ítéled van értelme? Ennyire unatkozol?
2018. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kb én is ugyanígy vagyok. :S
2018. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak annak vannak öngyilkos gondolatai,aki elfojtott magába valamit!
2018. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!