Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Mostanában mindent elfelejtek, nem tudom kipihenni magam ezért napközben többször is elalszok, pedig nem akarok. De ez még a kisebb probléma. Sokszor van olyan, hogy elindulok valahova és csak össze-vissza sétálgatok mert nem tudom mit akartam. Meg van hogy csak ülök és zenét hallgatok és fel sem fogom mi történik körülöttem... Lehet hogy azért van mindez mert nem vagyok kipihent?

2018. febr. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom. Mindent elfelejtettem, kidobtam a kiskanalat a joghurttal együtt, elképesztő helyekre pakoltam a cuccaim. Komolyan megijedtem, hogy valami baj van. Ez eltartott 2-3 hónapig. Aután elmúlt. Mondjuk én elég.sokat szorongtam akkoriban. Azért ha nem múlik el említsd meg a háziorvosodnak és ő majd eldönti kell e.valami kivizsgálás. Bár ha 30alatti vagy kétlem, hogy.betegség okozná. Inkább stressz meg a kialvatlanság.
2018. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, próbálj meg sportolni az rendberakja a dolgokat.

Rendszeresség kell az életedbe.

Valamint 1x alkalommal szedj altatót pl pénteken 1 adagot 8 kor már aludj el hogy masnapra kipihend magad .

Hány éves vagy?

2018. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok és ezért nem értem mi van mert ennyi idősen még nem kellene ilyen problémáknak lennie szerintem
2018. febr. 15. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi...próbáld kipihenni magad és nem lesz gond. A.sport jó altatót felejtsd.el mert könnyű ráazokni és aztán mimden még.rosszabb lesz
2018. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!