Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek evek...

Van itt olyan akinek evek alatt sem sikerult megtalalni a megfelelo antidepresszanst?

Figyelt kérdés
Mi van ilyenkor?

2018. febr. 18. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

"Normális" ember nem rúg abba akinek gondjai vannak, szóval az első két válaszolónak nem kell aggódni hogy ők a normális kategóriába tartoznak.


Ha valakinek évek alatt sem sikerült beállítani a gyógyszerét, és semmiféle terápiát sem találtak neki, annak orvost kellne váltani, talán nem a megfelelő szakembernél van.

2018. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért kell türhőnek lenni a kérdezővel?? Fogalmatok sincs, milyen az embernek ilyenkor. Sok esetben nem tehet arról, hogy ilyen eü problémája van..
2018. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 szenes43 ***** válasza:

Egy ember aki antidepresszánst kénytelen szedni lehet hogy az élet egy adott területén higgadtan,józanul dönt míg a "normális" ember rikácsol,káromkodik,kapkod mert pánikba esik. A sánta sem normális mert bicegve jár? A szemüveges meg vak szemüveg nélkül.

Igaz én sem vagyok 100-as mert Rivotrilt 0.5 mg.-ost szedek viszont elviselhető vagyok a környezetem számára is és talán a Kérdések és Válaszok: Mentális kategóriában is.

2018. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Aki antidepresszánst szed az tény hogy valami elöl menekül a gyógyszerekbe.

Utolsó és neked miért van szukseged antiseprssszansokra

2018. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze utolsó, még csak véletlenül se azért szed gyógyszert mert kell,, mint a köhögésre, vagy lázra. Csak mert te úgy gondolod hogy az menekülés, rögtön ógy is van, az orvosi diplomáddal csak jobban tudod mint én. Ja , hogy nem vagy doki?
2018. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Miaz hogy mert kell?

Miert kene antidepresszanst szednie?

Kedves doktor úr/nő

2018. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Én alvászavaros vagyok, xanaxot szedek. Ettől jó anya vagyok, jó feleség, jól dolgozom.


Szánalmasak vagytok, ti, aki azt hiszitek hogy más ettől nem normális. Bízom a karmában. Egyszer körbe ér. 🙏

2018. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Senki se mondta hogy nem normális az aki antidepresszánsokat szed.

Az nem normális dolog hogy valaki andidepresszánsokat szed.

Ez egy menekülési mód neked "alvászavaraid" vannak ennek bizonyára okai vannak ami elöl menekülsz a gyógyszerekbe.

Aludni nem gyógyszertől kell hanem befekszel az agyba es elalszol

2018. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha minden nap felelős döntést kellene hoznod, vagy mások sorsáról dönteni, megnézném, ki hogyan alszik el agyban éjszaka. Én kattogok. Ennyi. Igen, én választottam, szó se róla. De én így tudok csak gyógyszerrel aludni. Köszönöm, jól vagyok.
2018. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
25 emberért felelek a részlegemen még is jól alszok.
2018. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!