Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek evek...

Van itt olyan akinek evek alatt sem sikerult megtalalni a megfelelo antidepresszanst?

Figyelt kérdés
Mi van ilyenkor?

2018. febr. 18. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem egy a munkakörünk. Felesleges pálcát törni látatlanban is.
2018. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Orulok h itt vitatkoztok, mikozben a kerdesre senki sem valaszolt. Toroltetni fogom a kerdest.
2018. febr. 18. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:

Tedd azt.

Válasz: talán keress fel másik orvost. Ha kell, mèg 3-at minimum.

2018. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha pszichés bajod van, de rendben van a hírmolekula rendszered, hiába szedsz akármilyen antidepresszánst, akkor a pszichés betegséget kell pszichés módszerekkel meggyógyítani. Ilyen egyszerű.
2018. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16 éve vagyok depressziós, és úgy vettem észre, az antidepresszáns egy dologra jó: túlélni. Na hát ha minőségi életet akar valaki, a túlélés picit kevés. Azt tapasztaltam, hogy gyógyszer nélkül, ha megpróbálom kicsit kívülről szemlélni magam, és nem arra figyelni, hogy mit érzek, hanem arra, hogy miért, akkor jóval nagyobb előrelépést érhetek el. Persze jóval nehezebb úton, mert ott lebeg folyton az összeomlás réme. Szerintem ha nem jó a gyógyszer, próbáld meg megérteni inkább magad és (bár ez lehet nem a legjobb tanács, de nekem nagyon sokat segít) elfogadni, hogy beteg vagy, és hogy ebbe akár bele is halhatsz.
2018. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Először is meglehetősen sokféle antidepresszáns van. Másodszor legalább 2 hónap mire ki lehet jelenti róla, hogy működik-e az illetőnél vagy nem. És nagyon nem vagyok róla meggyőződve, hogy végigpróbálja mind a legalább 10-15 típust, szabályosan, hónapokig, megfelelő dózisban, mivel a többség kb 3 után feladja, majd kijelenti, hogy neki az antidepresszáns mint olyan, nem használ.
2018. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szenes43 ***** válasza:
A depresszió betegség és nem kedélyállapot mint néhányan vélik magukról vagy másokról. Az agy ingerület átvivő részecskéi nem kielégítően működnek,s ezt hivatott kijavítani a jól megválasztott antidepresszáns gyógyszer.Ezt részben örökölhetjük is és esetleg előhozhatja egy trauma vagy tartós negatív megterhelés.
2018. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!