Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen személyiségzavar,...

Az milyen személyiségzavar, ha valaki mindenkinek tetszeni akar?

Figyelt kérdés
Hisztrionikus? Vagy lehet pl. borderline/bipoláris tünete is?

2018. febr. 18. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nárcisztikusokkal van ilyen tapasztalatom: ők szinte kiharcolják a dicséretet. Ha nem mondod magadtól, akkor rögtön megkérdeznek, hogy "Na ugye, szerinted is k**va jól nézek ki?"


Amúgy én borderline van, és személy szerint nem érzem azt, hogy mindenkinek tetszeni akarnék. Inkább az van, hogy ha valaki már közel áll hozzám, akkor nála mindenképp én akarok lenni az első és a legfontosabb. Az idegenek véleménye viszont ugyanúgy nem érdekel, ahogy a mentálisan ép embereket sem érdekli.

2018. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi jól tippeltél. Ebben a sorrendben valószínű.
2018. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem teljesen így értettem. Hanem kihívó viselkedésre gondoltam. De szerintem ez a bipoláris mániás fázisa.
2018. febr. 18. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
És tetszik neked?
2018. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szimplán megfelelési "kényszer".
2018. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, az biztos, hogy ez nem megfelelési kényszer.
2018. febr. 18. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
És ehhez a személyiségzavarhoz milyen személyiségzavarú ember a megfelelő partner?:)
2018. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy őszinte legyek.
2018. febr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!