Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen függőséged?

Van valamilyen függőséged?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Internetfüggőségem van.

Viszont, ha egy nap alatt (24 óra alatt) megiszok kb. 7 - 8 bögre kávét, az ártalmas tud lenni? Persze, nem erős kávéról van szó.

(igen, személy és vagyonőr vagyok és kávé kell, hogy ébren legyek).

2012. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyakori Ferenc válasza:
Igen, sajnos dohányzom. Próbálok leszokni, fél éve napi 2-3 szálra csökkentettem a dolgot.
2012. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakori Ferenc - próbáltad már e-cigivel?
2012. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gyakori Ferenc válasza:
Igen, de nem jön be. Mellesleg sok helyről hallottam, hogy a vízpára ami jön belőle, 1-2 hónap alatt tönkreteszi a tüdőt. (persze nem mintha a normál cigi jobb lenne)
2012. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem a vízpára, hanem az ízesítő aroma a káros.

sajnos az én káros szenvedélyem is a dohányzás. ja és kóros önsajnáltató vagyok. nem vicc :D magam diagnosztizáltam

2012. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Koffein. De mivel krónikusan alacsony a vérnyomásom, ez nem jelent problémát. :D
2012. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gyakori Ferenc válasza:
#5 ez jó volt :D
2012. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen a csapba pisilek. Nem tom mér... Le kéne szoknom, még mielőtt rájön valaki:O
2012. okt. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
65%
trollkodás
2012. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Niktofíliás vagyok. (Éjszakához való beteges vonzódás.)

Minden nap, olyan háromig biztosan fennmaradok, mert muszáj látnom, éreznem az éjszakát, muszáj töprengenek, nosztalgiáznom. Sajnos, ez már kezd az egészségem rovására menni. Túlságosan ragaszkodom a múlthoz, az emlékeimhez, az álmaimhoz. (Ha alszom, felkelés után mindig emlékszem az álmaimra, s furcsa érzéseket hagy bennem, egész napomra kihat.) Túl nagy hangsúlyt fektetek ezekre. S néha bármire képes vagyok, csakhogy elérjek egy önkívületi állapotot.

2012. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!