Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szeretem magam megvágni,...

Ha szeretem magam megvágni, és nézni ahogy vérzek, azzal orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Öngyilkos hajlamaim egyáltalán nincsenek, csak szeretem ha vérzek, ha seb van rajtam, vagy véraláfutás. Ez mennyire számít orvosi esetnek?
2018. febr. 20. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Igen szerintem ideje pszichológushoz menned.

Én még vérvételen sem voltam soha annyira nem bírom ezeket.

2018. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég szerencsés vagy, én tökéletesen az ellenkezője vagyok és marha nehéz így létezni, irigyellek.

Szerintem ne aggódj rajta, persze azért ne is vagdosd magad, meg ha véletlen lenne valami azért menj el orvoshoz ne csak nézd :D.

2018. febr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában ez még nem. Viszont tartsd szem előtt, hogy ezek a hegek megmaradnak és később igencsak kínos szitukba tudja hozni az embert. Én a helyedben megpróbálnék más kedvtelést kitalálni magamnak, ha ezzel is csak ennyi a célod.
2018. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!