Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix nem vált be nálam!...

Brintellix nem vált be nálam! Jár még valaki hasonló cipőben? Pedig állítólag jó gyógyszer

Figyelt kérdés
Brintellixet szedtem két és fél évig napi 10 majd 15 mg-t de semennyire se vált be. Valaki tapasztalt hasonlót? Pedig állítólag ez a legmodernebb, legjobb gyógyszer depresszióra.

2018. febr. 23. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden ember más, van akinek az egyik gyógyszer válik be, van akinek a másik. Próbálkozni kell.
2018. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is szedte, nem vált be neki se. Le kellett cserélni másikra. Attól, hogy egy gyógyszer új, még nem jelenti azt, hogy mindenkinek jó lesz. Legalábbis olyat még nem találtak fel, ami mindenkinél ugyanúgy hat.
2018. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be, Migrénes fejfájást okozott abbahagytam. Gyógynövényes tablettákkal teákkal, sportttal, relaxációval lassan-lassan rendbejöttem.
2019. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!