Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mégis mi lenne lenne?

Ez mégis mi lenne lenne?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok, amikor magam alatt vagyok. Olyankor mindenről csak az jut az eszembe, hogy tudnám megölni magamat, meg senkinek se kellek, mindentől elsírom magamat. Semmi pozitívat se találok, az is nehéz hogy fölkeljek, nem tudok aludni, nem vagyok éhe, ez tart hetekig. Aztán meg egyik napról a másikra tök happy vagyok és pörgök, ez eltart egy-két hónapig, aztán újra jön a lehangolt rész. Másfél-két évvel ezelőtt megpróbálkoztam az öngyilkossággal. Most épp a pörgős rész van. De három nappal ezelőtt még a halálomat terveztem. Egyszerűen csak minden jelzés nélkül szakadik ki az egyik állapotból a másikba. Kihez forduljak?

15/l



2018. febr. 24. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

pszichiáterhez

mondjuk ha 2 éve öngyilkosságot kíséreltél meg, akkor nem értem, miért nem vagy kapcsolatban pszichiáterrel eleve

2018. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Öngyilkosságban nem gondolkozom.

Sajnos én már 28 vagyok és semmit sem javult a helyzet tini korom óta. Az ember magától csak úgy nem gyógyul ki belőle.

Volt egy stabil élethelyzetem kb. 1 év, amikor teljesen jól voltam, ezt úgy értem el, hogy teljesen kiszakadtam az addigi élethelyzetemből.

Azóta már megint váltottam, de megint teljes a depresszió.

2018. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bipoláris zavarról érdemes lenne olvasnod, és megértened, hogy mi történik veled. Fordulj segítségért jó szakemberhez,

[link]

2018. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Legyél alaposabb az öngyilkosságoknál. Nézz utána, olvass és okosodj ki, aztán hajrá. Egyszer csak sikerülni fog. Rengeteg bánatot és elvesztegetett időt takarítasz meg mindenkinek, ha nem leszel többé. Nem érdemelsz mást.
2018. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es válaszolónak üzenem:

Töröld a megjegyzésedet, jelentettem is! HA bárkit öngyilkosságra buzdítasz ilyen bunkón, ez nagyon nagyon gonosz! Ez nem játék. Az ilyeneket mindenki elítéli..

Btk. 162. § Öngyilkosságban közreműködés

162. § (1) Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntett: 1-5 év.


(2) Az a 18. életévét betöltött személy, aki 18. életévét be nem töltött személyt bír rá öngyilkosságra, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, 2-8 év.

2018. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!