Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van jogom szüleimt...

Szerintetek van jogom szüleimtől ez (eke) t kérni?

Figyelt kérdés

Azért ide îrok mert nagyrészt mentális bajok. Valami nem érthető ,kérdezzetek.

Szerintem húzok a depresszió felé. Konkrétan nincsennek céljaim, csak túlélni a napokat.Reggel az estét este a reggelt várom. 32 vagyok dolgozom!!! Szüleimmel élek:(. Városban laktunk mindig,de (túl) sokat voltunk falun. Én azt az életformát szeretem. Több rokonom is gazdálkodott.Sajnos már nem.

Szeretnék egy kertes házat valahol ahol nem csak romák laknak, ott el tudnék lenni. Egyedűl! Nos volt több kapcsolatom, volt 3 éves is [akkor csúcson voltam:) diákhitelből:( ]

De 3éve esélytelen, hogy lesz valaha valakim. Csóróság, testi, lelki bajok miatt normalis nő nem néz rám, selejtes meg minek. Ezen lesz felháborodás de 100kg+igénytelen még férfinak is durva küllemű, (vagy 15 évesen szűlt) alsó kategóriás roma aki a férjétől függ) a választék.

Nos mivel se esküvő se lagzi...igy az árát jogom van elkérni?

Milyen bajban vagyok: diákhitel, személyi hitel(autó hitel kiváltva, amivel baleseteztem) sofőrként dolgozom de jogsit bevonják(baleset miatt).

Önèrtékelésem/önbizalmam 0. (Ismerkedésnél bűvös kör, mert nincs ezért sikertelenség ami önbizalomhiányt generál).

Szüleim nem szegények. Évente 2-4hetet nyaralnak inkább belföldön, de idén pl Izrael, de voltak Tunéziában is régen.

Van egy hugom, őt sztárolják, szerintem 1-2 év és férjhez megy, van párja.

Gondok még. Energiaital/nassolás/vásárlás függés. Tudom hogy spórolni kellene, nem is hat rám hányingerem van tőle de megyek és iszom, mert 1percig jó nekem. Amúgy is szétalló fogaimat kinyirtam. Szerencsére csak oldalt. Kb 6ot.

Nasi: normál adag 1,25 szörösét eszem.

Vásárlás: egyetlen szórakozásom a tv es a vezetés melett. Na jo meg a net...fbt csak pörgetem céltalanúl. Próbáltam mind a fent felsoroltakat, mind a netezést önerőből megjavìtani de napokig ment csak. Néha takarìtok itthon de heti 1-2óra max.

Szeretnék valahogy új életet kezdeni. Talan lenne esélyem párt találni, az se baj ha anyuka, ha normális. Ja még egy gond...szexuális téren eleinte potencia zavar aztán 3-4alkalom után szexisten vagyok de 1 nélkűl nincs 2:(.

Nem akarok hibáztatni senkit, de szüleim taszítottak egy kátyuba 10 évesen amiből mára szakadék lett. Anya tanîtó, 1-4osztályba belèm nyomta a tananyag 1,5 szeresét. Îgy felvettek 8osztályos gimibe. Minden héten 2szer sîrva aludtam el este 11kor addig kìnlódva undorral, testi lelki fenyìtéssel tanúltam.



2018. febr. 25. 17:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bántó üzeneteket hagyjátok. Az is haladás, hogy tudom, hogy baj és próbaltam leszokni. Régen koca cigiztem, az pl sikerűlt. Inni sose ittam, csak ritka alkamakkor.
2018. febr. 25. 17:19
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Legyen az a celod, hogy megtanulsz magyarul.
2018. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

"Nos mivel se esküvő se lagzi...igy az árát jogom van elkérni? "


De mivel válás sem volt, kérd el mindjárt a válás árát is. Mekkora ötlet ez, Jesszusom.

2018. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as! Unoka testvéremnek pl szülei fizették félig meddig.
2018. febr. 25. 17:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiírtad magadból legalább. A kérdés lemaradt. Szóval hibáztathatod-e a szüleidet a kialakult helyzetért?
2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkérheted-e a pénzt? Azt nem.
2018. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem itt nem depresszió, meg önbizalomhiány lesz a gond, hanem hogy nem tudsz egy összefüggő, értelmes szöveget leírni.
2018. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 es! Nézd meg a rovatot, hova írta! Most miért bántod?
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
#8 Bocsánat, már utalom is az esküvő árát.
2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aki csak bántani akarja a másikat minek jön ide. Betegebb mint én....komplexusok hiszik csak azt, ha a gyengébbet bántják, királyok lesznek.
2018. febr. 26. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!