Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok ettől? 18L

Bulimiás vagyok ettől? 18L

Figyelt kérdés
Ha túl sokat eszek és olyat amit nem kéne akkor kihányom, meghánytatom magam, nem aggódok mert nem túl gyakran csinálom, a napi kcal adagom 800 szokott lenni max, sok zöldségből és gyümölcsből, rizsből és csirkéből. Edzek egy héten 6szor és mindennap csinálok felüléseket és guggolásokat az edzésen kívül. Igyekszem napi 10.000 lépést menni, akár 3-4liter vizet is megiszok+1liter zöld tea. Hányni csak akkor hányok ha nem tudom magam kontrollálni és össze vissza kezdek enni.
2018. febr. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bulimias nem feltetlenul, de valami nincs rendben veled. Ne haragudj, de napi 800 kcal baromi keves, iszonyat hamar ki fogsz merulni...a sok sport onmagaban nem baj, de ahhoz enni is kene hogy legyen energiad. De igen, megvan benned a bulimia hajlam, mert hanytatod magad es fekezhetetlenul sokat tudsz enni. Probalj leszokni rola, tapsztalat hogy odafele konnyu az ut, visszafele pedig keserves szenvedes. En tobbszor atestem rajta, ha gondolod irj.
2018. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Saját magaddal b*szol ki már ne haragudj.Napi 2000 kalóriát kéne enned.Aztán ha sokáig hánytatod magad elrohadnak a fogaid.

Egyébként szerintem szuper hogy ilyen kitartóan edzel.Csak az edzéshez megfelelő táplálkozás is kéne.Szerintem a túl sok víz ivás pedig árthat a vesédnek hosszú távon.

2018. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!