Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A durva és brutális videók...

A durva és brutális videók milyen hatással vannak a személyiségre?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg brutális videót nézek. Nagyon fiatalon láttam először egy videót ahol levágják egy katona fejét. Akkor napokig rosszul voltam és nagyon rossz volt a közérzetem. Most semmi hasonló nincs. Egyáltalán nem hatnak rám olyan mintha egy reklámot vagy egy dalnak a videóklippijét nézném. Azt szeretném tudni, hogy ezek milyen hatással vannak a személyiségre?
2018. febr. 27. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a hatás, hogy már nincs hatás. Megváltozott az ingerküszöböd.
2018. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Az első mondatodban meg is válaszoltad a kérdésed. Ha rengeteg ilyen videót nézel, az már eleve azt jelenti, hogy valami nincs rendben. Senki nem kényszerít rá, hogy nézd, mégis ezeket keresed. Miért? Amikor elkezdtem netezni, én is keresgéltem mindenféle borzalmakat, amiket korábban TV-ben még nem láttam. Azt mondtam, hogy oké, ilyen is van, láttam őket, kipipálva és ennyi.
2018. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!