Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel kössem le magam?

Jenő 34 kérdése:

Mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nem úgy alakultak a dolgaim, ahogy terveztem azokat és elég mély depresszióba zuhantam. Hanem is hamar, de felismertem, hogy segítség nélkül nem leszek ezen túl sohasem, ezért már orvosnál voltam, jobb híján gyógyszert írt fel nekem, de hetente járok pszichoterápiára is. Ami viszont nagyon bosszantó, hogy semmi sem tud lekötni, egész nap tépelődöm, hogy hogy juthattam idáig. Mihez kezdjek, hogy visszanyerjem az érdeklkődésemet a normális hétköznapi dolgok iránt )pl egy jó film megnézése, egy könyv elolvasása stb.)

#depresszió #unalom #kilátástalanság-érzet
2018. márc. 1. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sport segített. Először azáltal, hogy kiszellőztethettem a fejem, és levezettem a stresszt, később pedig átalakult tőle a testem is, és sokkal nagyobb onbizalmam lett, és jobb a kedvem. Igy pedig mar rengeteg minden erdekel, es sosem jut mindenre ido. :)
2018. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szintén ilyen problémám van..nekem a zene segít sokat. Rengeteg zene..dalszövegek fordítása. Elkezdtem nagyon sok olyan könyvet olvasni, amit régen akartam de sosem fordítottam rá időt. Nem tudom mennyire szeretsz színházba járni de én imádok. Sőt. Segít is! Rám már már terápiás szinten hat. Egyelőre ezek jutottak eszembe.
2018. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!