Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amnézia vagy komolyabb?...

Amnézia vagy komolyabb? Esetleg valami más? Memória probléma? Inform kiesés?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Egyre töbször teszek,írok,mondok olyasmitaite nem emlékszem.

Egészen egyszerű dolgokról van szó.lehet h eddig is így volt csak nem tűnt fel és csak egyre több tűnik fel.

Anyukámmal vannak konfliktusai k és sokszor olyanokat mind amiket boztosan nem mondtam és sokszor a nevelő apám is megerősití amit mondtam.

Ma is a suliban aztondta h már hallota h mit mondtam a suli másik végében.Amire én nem emlékszem bár a többi osztálytársam is megeősitette h mit mindtam.

Találtam egy olyan papírdarabot pontosabban egy félbetépett A/4 es papírt amire

4-5 kulonboző mondat volt íra amit legalább 1x használtam már.

Egymástól független sajátkézírású mondstok,abszolút nem hétköznapi mondatokkal.A matematikát teljesen elfeljtem.Folyamatosan újra kell kezdeni vagy szintentartani.

Pl 1 éve megtanultam egy csomó dolgot és nagyjából 1-5 százalékára emlékszem.

Memoritereket képtelen vagyok megtanulni.

A himnuszt több 10 órán keresztül tanultam csakígy a. Szortótáblát és az ABC-t.Mondanom sem kell egyiket sem tudom pedig gimibe járok.Nem tudok vele mit csinalni egyszerűen egy ideig tufom és részben vagy egészben "kimegy a fejemből."

Viszont pl a történelem erőssen bentrahad illetve ha olvasok egy könyvet azt megjegyzem.Ha 10-15x megnézek egy filmjelenetet akkor azt is vissza tudom járszani színészkedve tartalommal.



2018. márc. 1. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a háziorvost, mondd ezt el neki, és valszeg elküld valahova, ahol értenek az ilyesmihez. Kicsit túl sokat felejtesz, hogy normálisnak mondható legyen.
2018. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!