Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiut? Vagy csak vessek...

Van kiut? Vagy csak vessek ennek veget?

Figyelt kérdés
18- eves vagyok, anyam 10-koromban lepet le az alkoholista apam miat, utana faterommal es nagymamamal eltem. Apam agresziv volt elotte es utana is, volt h megolte a kutyam , macskam. Mindig semibe vett, csak az alkohol szamitot neki. Nagymamam segitet kitartani o volt a szulom. Sajnos 2-eve rakban elhunyt rakban, lattam leepulni, mikor meghalt en kaptam a halalhirt. Nekem kellet elmondanom a rokonoknak, szornyu volt. Persze apam tovabbra is ivot. Elkelet mennem dolgozni 16-evesen hogy besegitsek a hitelekbe, kezd lemenni a fuzetnivalo ,aminek eredmenye az hogy apam egyre tobbet iszik. Es nem birom. Meglatom mikor vesz piat es semmi ertelmet nem latom ennek az egesznek. Az egyik kiscicam a szemem elott olte meg gyerekoromban , gyakran vannak remalmaim. Sokat agyalok az ongyilkosagon. Az nem erdekel h csak a gyavak lesznek stb.. Nekem errol megvan a velemenyem, h igen is van egy pont amikor nem akarsz szenvedni csak nyugodtan piheni. Valakinek valami tanacsa?
2018. márc. 5. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Lépj le otthonról mielőbb. Nem is értem, miért vetted a nyakadba a hiteleket... Gondolom, faterod sara, rendezze ő, ahogy tudja.

Te meg költsd magadra a fizetésed inkább.

Ha rokonokhoz tudsz menni, akár csak ideiglenesen (egy-két hónapra), az is jobb a semminél, annyi idő alatt össze tudsz szedni egy kis pénzt albira.

Arra is kíváncsi lennék, anyád hol van, miért nem vitt magával téged, miért nem törődött veled... Gondolom, rá se igazán számíthatsz.

Úgyhogy én csak azt a lehetőséget látom, hogy függetlenítsd magad, kezdj új életet.

2018. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!