Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vessek véget az állandó...

Hogyan vessek véget az állandó aggodalmaskodásnak?

Figyelt kérdés

Egyrészt van egy állandó dolog, amin mindig aggódok, tenni nem tudok a dolog ellen, szóval valahogyan úgy kéne hozzáállni akkor hogy lesz*rom, de nem nagyon megy. Mindig eszembe jut és aggódok.

Ezenkívül több, más dolog miatt is hajlamos vagyok aggodalmaskodni, egyik elmegy jön a másik, ez így megy. És nagyon túlreagálom a dolgokat.

Ez a dolog az életminőségemet nagyon lerontja, és sokszor az öngyilkosságra való hajlamot hozza belőlem elő már. Pszichológushoz járok, de nem sokat segít ebben. Mit tehetnék?


2015. szept. 27. 11:09
 1/2 Verunika válasza:

Tudok erre jó szakembert Budapesten, nem olcsó, de megéri, nagyon hatásos!

Ha nincs anyagi kereted hozzá, akkor olvass olyan szakirodalmat, ami segít feltárni az okokat!

2015. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az segített, hogy felismertem, hogy van Isteni gondviselés. A keresztény hit sokat segíthet. Zsoltárok könyve ajánlott pl. én annak olvasása közben értettem meg jobban a kereszténységet.

Az átlagnál érzékenyebb és szorongóbb vagyok. Mióta megtértem, viszont nem hátrálok meg, a nehézségekhez segítségül hívom Istent, Rá bízom magam.

A másik ami segített a szorongásomra a Citalopram 20mg gyógyszer, javította az életminőségem. Nem durva gyógyszer. Bár öngyilkossági gondolatok esetén a hozzászokáskor (2-3 hét) felerősítheti azokat. De ilyet csak akkor kellhet szedni ha szorongó vagy.

2015. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!